Chata Horni Chata Jonaska ubytovanie Ostruzna

Chata Ostruzna Horni Chata Jonaska

Ubytovanie Penzión Horná Chata Jonáška Ostružná :
Horskú chatu Jonáška nájdete priamo v Ski areáli Ostružná v CHKO Jeseníky. Horská obec Ostružná (700 - 950 mnm) leží 1 km západne od Ramzovského sedla a je známym rekreačným strediskom na Jesenicku. V zime lyžiarsky raj, v lete obľúbené turistické miesto.

Horská chata Horná Chata Jonáška Ostružná ubytovanie :
V Hornej chate je Vám k dispozícii 8 izieb s maximálne 30 lôžkami vrátane prísteliek. Dvoj až štvorlôžkové izby sú umiestnené do dvoch poschodí chaty. V chate je vybavená kuchyňa, jedáleň s krbom, spoločenská miestnosť, spoločné sociálne zariadenie 5x WC, 3x sprchovací kút. Vonku terasa a ohnisko.

V dolnej chate U veľryby je k dispozícii 7 izieb s 26 lôžkami. Chata Jonáška spoločne s dolnou chatou U veľryby majú kapacitu 56 lôžok v 2 - 5 lôžkových izbách. U chat je ihrisko na loptové hry, pieskovisko ...

Ostružná ubytovanie Jonáška II. Horná chata stravovanie :
V chate je hosťom k dispozícii vybavená kuchynka s možnosťou vlastného varenia (2x elektrický sporák, 2x chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica).

Jonáška ubytovanie Horná chata Ostružná služby :
Vhodné pre rodiny s deťmi, cykloturistiku, oslavy s opekaním jahniat. Ideálne pre športové sústredenia a liečebné pobyty. Zvieratá nie sú akceptované. Parkovanie je zdarma priamo v areáli. Odvoz lyží od vlaku a autobusu Vám zabezpečí zdarma. Grilovanie jahniat pre skupiny 15 - 25 osôb cez víkendy v septembri a októbri. Cena jahňaťa podľa veľkosti vrátane naloženia, korenie, el. gril a drev 2000 - 2400 Kč. Možnosť aj odobrať jahňa na mäso, klobásy, údenie atď 1400 - 1800 Kč.

Jeseníky Horská Chata Jonáška ubytovanie Ostružná :
Ideálne podmienky pre horskú turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, čučoriedky. Kúpanie - Termálne kúpalisko Veľké Losiny, kúpalisko Jeseník, zatopené lomy Vápenná a Žulová, krytý bazén Ramzová, Česká Ves, Belá pod Pradedom a Javorník. Šport Ramzová - horské minikáry, tenisové kurty, Petríkov letná bobová dráha. Ranč Česká Ves - jazda na koňoch, lanové centrum, adrenalín park Jeseník - bowling, squash, strelnica, minigolf.

Skiareál Ostružná (700 - 835 m n.m.) má na severných svahoch šesť upravovaných zjazdoviek s dĺžkou viac ako 2 km a 5 vlekov. Prídu si tu na svoje lyžiari, aj začiatočníci, snowboardisti, ale hlavne rodiny s deťmi. V areáli je detský vlek s lanom, lyžiarska škola a školička, snowpark, požičovňa, servis, občerstvenie, večerné lyžovanie, bezdotykové turnikety. Kolotoč pre zábavu najmenších a výučbu lyžiarov - jediný v Jeseníkoch. Zľavy pre cestujúcich vlakom. Skibus. Pre bežkárov nový 3 km dlhý tréningový okruh. Ostružná je východiskovým miestom mnohých bežeckých trás - Paprsek, Kralický Snežník, Šerák, Keprník, Červenohorské sedlo a Praded.
Chata Ostruzna Horni Chata Jonaska - Služba na recepcii je 24 hodínChata Ostruzna Horni Chata Jonaska - Pri hotely je vlastné parkoviskoChata Ostruzna Horni Chata Jonaska - možnosť pripojenia na internetChata Ostruzna Horni Chata Jonaska - k dispozícii letná terasaChata Ostruzna Horni Chata Jonaska - Izby s vlastnou kúpelkou
Odporúčajte tyto stránky:
 
Chata Horni Chata Jonaska ubytovanie Ostruzna Aktuálne počasie: Čiastočne oblačno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 2 °C Nočná tepl.: -3 °C Vietor: 5 m/s